אז מי אנחנו בעצם
 

לאחר לימודי הנדסת תוכנה (ומנהל עסקים כיום), ייסד בשנת 2009 את הייפ סטודיו ומתפקד כמתכנת הראשי והאחראי על הצד הטכנולוגי, בנוסף לניהול כללי יום-יומי של ענייני החברה. אוהב סגנון עיצוב מינימליסטי עכשווי.

 
 

מייסדת שותפה בהייפ סטודיו וכוח עולה בתחום העיצוב הגרפי בישראל. בעלת נסיון רב בעיצוב אינטרנטי מודרני עם עיצובים זוכי פרסים ובביצוע הפקות דפוס לחברות אשר הגיעו לחנויות בכל רחבי העולם.

 
 

נהנה להעיר חתולי רחוב מנומנמים ולחפש עצמות שאבדו בחצר. במסגרת תפקידו החשוב בעסק שואף לתת מוטיבציה לצוות של הייפ סטודיו, למרות שבפועל הוא רק משדל את כולם להוציא אותו לטיול.

 
קצת היסטוריה

הייפ סטודיו החלה את דרכה כ"הייפ מולטימדיה" בשנת 2009 בערד הדרומית. המטרה אשר עמדה לנגד עינינו בימים ההם הייתה לרתום את הידע שלנו על מנת לעזור לעסקים באזור הדרום לייצר נוכחות אינטרנטית איתנה ולהוות One-Stop-Shop לכלל הפתרונות הדרושים, בין היתר – בניית אתרים, עבודות מיתוג, קידום בגוגל, קמפיינים באינטרנט וניהול מדיה חברתית.

לאחר צבירת ידע ונסיון רב בשוק הדרומי, ולאחר שעזרנו לעשרות עסקים להגיע בצורה אופטימלית ללקוחות שלהם ולשדרג את הנוכחות שלהם ברשת, התחלנו בתהליך של מיתוג עצמי מחודש ותחילת עבודה עם לקוחות בינלאומיים ולקוחות בפריסה ארצית, כאשר בינהם מספר שמות גדולים אשר מוכרים לכל ישראלי ממוצע.

אתר האינטרנט הראשון של הייפ מולטימדיה, שנת 2009

כיום ולאחר תהליך למידה ממושך, הייפ סטודיו היא חברה צעירה ורעננה עם אנשי מקצוע איכותיים משלל הטווחים והשירותים הדרושים ללקוחותינו. הייפ סטודיו מהווה כוח עולה אשר צובר הכרה במהירות בתחום יצירת נוכחות אינטרנט ומיתוג עסקי, עם מגוון התמחויות ב Web, App & Print, יש לנו את היכולת לספק את הצרכים של עסקים אשר מחפשים לפרוץ לעולם הדיגיטלי או להמציא את עצמם מחדש.

אנו דוגלים בסגנון מינימליסטי עכשווי אשר משלב בתוכו את הטרנדים והסגנונות הפופולריים ביותר בעולם בתחום הפרויקט המבוקש, יחד עם טכנולוגיית ביצוע חדשנית. אנו מתעדכנים ולומדים באופן שוטף על הלך הרוחות בסצנה העולמית, כך שהפרויקט שלכם תמיד יהיה עדכני ככל האפשר.

עם מאות לקוחות מרוצים ועם מוניטין מצוין, הנכם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי פיתוח הפרויקט שלכם יעשה בצורה מקצועית וישרה. אנו אוהבים את מה שאנחנו עושים והשאיפה שלנו היא ליצור מעגל לקוחות שבעי רצון אשר מרגישים שעשו עסקה טובה עמנו.

 
 
גלול מעלה