התמחויות

"תפקידו של האמן הוא ליצור את השמש בשעה שאיננה."

- רומן רולן (מתוך הספר "ז'אן כריסטוף")
 •  
  בניית אתרי אינטרנט ואפליקציות

  החל מפרויקט של בניית אתר תדמיתי וכלה בבניית חנות אינטרנט משוכללת, בהליך העבודה שלנו ישנם יסודות עמוקים אשר מסייעים ללקוחות לקבל תוצר יוצא מן הכלל. שירותי בניית אתרי אינטרנט פרימיום הן המומחיות שלנו לצד עיצוב אפליקציות מודרניות.
  אם יש לכם חזון – אנו נגשים אותו עבורכם.

  בניית אתרי אינטרנט מתחלקת למספר מחלקות. בתור בעל עסק, מותג, חברה או אדם פרטי – עליכם להחליט איזה סוג אתר תרצו לבנות, מה התכניות שלכם עבורו וכיצד תרצו לראות אותו עובד ומתפתח לאחר הקמתו, דומה לשלבים בבניית אפליקציה. אנו מפתחים פרויקטים עתירי טכנולוגיה ומלאי חדשנות ונשמח להראות לכם את היכולות שלנו לשביעות רצונכם ולקוחותיכם.

 •  
  עיצוב ומיתוג חדשני

  אומרים שבשביל להיות מעצב טוב צריך קודם כל להיות מחובר לעצמך, ללמוד בלי פשרות ובעקביות. אנו בהייפ סטודיו ממשיכים ללמוד ולהתפתח ללא הרף.

  השקפת העולם העיצובית הייחודית שלנו הופכות מותגים ליצירתיים וחדשניים.
  אנו מביאים לשולחן דרך חדשה להביע את המותג שלכם באמצעות סגנון עיצובי יוצא דופן.

  אנו דוגלים בעיצוב מינימליסטי ועכשווי אשר מיישר קו עם הטרנדים העולמיים הפופולריים ביותר ומציעים מגוון רחב של שירותים בתחום – אנו נספק ליווי צמוד ויצירת אסטרטגיה וזהות מותג, דרך השלבים של העיצוב העסקי הנפוץ ועד לעיצוב מורכב יותר כגון עיצוב אריזות, עיצוב מוצר וקמפיינים פרסומיים.

 •  
  תכנון ועיצוב UI וחווית משתמש

  במסגרת עבודתנו אנו עוסקים כל הזמן באלמנטים השונים של האינטרנט, אך מעל כולם בולט הדבר החשוב ביותר, אשר לעתים רבות מתפספס בדרך – חווית השימוש (User Experience). בין אם מדובר באתר אינטרנט, מודעה, עלון פרסומי או קמפיין מדיה רחב היקף, החוויה של הלקוח מהווה את המבחן הסופי. תנו לנו את המושכות לבצע עבורכם תכנון ייסודי של ממשק משתמש ליצירת חוויה אופטימלית.

  חווית שימוש נכונה מתחילה קודם כל בתכנון נכון שצריך לבצע מבעוד מועד,
  יחד עמכם נציג פרויקט מנצח אשר בנוי נכון ובצורה מעוררת השראה.

גלול מעלה