4 טיפים לבחירת חברת קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל Google כבר ידוע מזמן כתהליך חיוני מאין כמותו לאתרים אשר רוצים למשוך קהל ומבקרים אשר יהפכו ללקוחות פוטנציאליים. נושא קידום אתרים סוקר כבר באתר במאמרים קודמים הנמצאים בבלוג.

תחום קידום אתרים על מנת להגיע לפסגה של מנועי חיפוש עולה כסף, בדרך כלל חברות ועסקים משלמים תעריף חודשי לחברת קידום על מנת שתייצר עבורם דירוגים טובים יותר ותדחוף אותם במעלה תוצאות החיפוש (SERPs). במאמר זה, נסקור את הדברים אותם יש לבדוק בעת בחירת חברת קידום אתרים בגוגל -
ממה להזהר, מה כדאי לוודא ומדוע צריך לתת דגש על בחירת חברה מתאימה עבור פרויקט הקידום שלכם.

ישנן שיטות רבות אשר חברות קידום אתרים משתמשות בהן בתהליך קידום אתרים, על מנת לא ליפול על חברה לא מקצועית, אספנו עבורכם מספר עצות וטיפים שמומלץ לשים לב אליהם בזמן שאתם סוקרים את השוק המקומי. שימו לב – חברת קידום צריכה להיות מבוססת, מקצועית ובעלת תוצאות בשטח.

1. היסטוריה של הצלחה
וודאו כי החברה אותה תבחרו עבור קידום אתר בגוגל יודעת מה היא עושה. בדקו כי לחברה יש לקוחות מרוצים, היסטוריה של הצלחה ("קבלות") ותוצאות שניתן למדוד. האם החברה הצליחה לקדם אתרים במחרוזות ומילים מאתגרות? האם היא מצליחה לגבור על המתחרים של הלקוחות שלה?

2. אמינות
קידום אתרים הוא תחום אשר התוצאות בו אינן מיידיות. תהליך קידום אתר יכול לקחת זמן ותלוי בפרמטרים רבים כגון וותק, תכנים, תחרותיות ועוד. וודאו כי החברה בה אתם בוחרים מתחייבת לאמינות ושקיפות מולכם – דוחו"ת, התחייבות לתוצאות, עדכונים שוטפים: המטרה שלכם היא לקבל כמה שיותר מידע על איכות העבודה שנעשית עם קידום אתרים בגוגל על ידי החברה שבחרתם. וודאו כי הינכם מקבלים תמורה לכספכם.

3. שיטות קידום אתרים אתיות
ניתן להשיג תוצאות קידום מהירות גם על ידי שימוש בכלים לא מקובלים כגון קישורים מוסתרים, אתרי מראה, הפצצות קישורים, מילות מפתח מוגזמות וכדומה. במרבית הפעמים כלים אלו יקדמו את אתרכם במנועי חיפוש לטווח קצר אך מייד לאחר מכן יזרעו הרס רב ויכניסו את אתרכם לרשימות שחורות לתקופה ארוכה. אנו ממליצים לוודא עם חברת הקידום אודות מכלול דרכים לקידום אתרים אשר ישומשו עבור אתר האינטרנט שלכם.

4. חברת All in One
אנו ממליצים לבחור בחברה שמתעסקת בתחום בניית אתרים בנוסף לנושא קידום אתר היות וחברה כזו תוכל לתת לכם את הערך המוסף בעת פיתוח הפרויקט שלכם. לבצע את הכל תחת קורת גג אחת הוא דבר מומלץ בתחום האינטרנט. חברה מתאימה תיהיה כזו שתוכל לבנות את אתר האינטרנט שלכם וגם לבצע קידום אתרים מקצועי עבורו והכל בחבילה משתלמת אחת.

גלול מעלה